Afyonkarahisar Kombi Servisi

Afyonkarahisar Kombi Servisi
0850 302 3434
Afyonkarahisar Kombi Servisi Afyonkarahisarnın tüm semtlerine aynı gün kontrol, bakım, arıza, petek temizleme kombi servis hizmeti vermekteyiz Afyonkarahisar Kombi Servis.

Afyonkarahisar Kombi Servisi Değerli Müşterimiz, Afyonkarahisar Kombi ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan kombinizin size en iyi verimi sunmasını istiyoruz. Bunun için, kombinizin kullanma kılavuzun tamamını ve verilen diğer belgeleri ürünü kullanmadan önce dikkatle okuyun ve bir başvuru kaynağı olarak saklayın. Ürünü başka birisine verirseniz, kullanma kılavuzunu da birlikte verin. Kullanma kılavuzunda belirtilen tüm bilgi ve uyarıları dikkate alarak talimatlara uyun. Kombi Kurulum ve tamir işlemlerini her zaman Yetkili Servise yaptırın. Yetkili olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler nedeniyle doğabilecek zararlardan üretici firma sorumlu tutulamaz. Afyonkarahisar Kombi Servisi Ürün arızalı ise yetkili servis tarafından onarılmadan calıştırılmamalıdır! Elektrik çarpma tehlikesi vardır! Kombi TSE standartlarına uygun olarak topraklanmalıdır. Topraklama tesisatını ehliyetli bir elektrikciye yaptırın. Elektrik bağlantısı için TSE’li 3x1.5 mm2 kesitli NYAF kablo kullanın. Kombinizi 220 - 230 V monofaze - topraklamalı güç beslemesine bağlayın. Kombiniz standartlara uygun olarak min. 195 V ve max. 255 V arasında normal olarak fonksiyonlarını yerine getirebilecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer bulunduğunuz yerdeki elektrik şebekesinde bu aralık (195 V – 255 V) sağlanamıyorsa; voltaj regulatörü kullanmanız tavsiye edilir. • Kombiyi tamamen kapatmak için elektrik beslemesinin kapatılması gerekmektedir. Kombi KAPALI (OFF) konumunda iken ekranda ”OFF” sembolu görüntülenir. Ürünün elektrik devresinde akım vardır ve donma koruması devrededir.

Afyonkarahisar Kombi Servisi Kurulum, bakım, temizlik ve tamir işlemleri sırasında ürünün elektrik bağlantısını mutlaka kesin. Eğer bağlantı kablosu hasarlıysa tehlikeyi engellemek amacıyla üretici, satış sonrası servis veya benzer derecede yetkin, sertifikalı bir kişi (tercihen elektrik teknisyeni) ya da ithalatcı firmanın tarif edeceği bir kişi tarafından kablo değiştirilmelidir.

Afyonkarahisar Kombi Montajı

Afyonkarahisar Kombi Montajı Cihazla beraber verilen montaj şablonu kullanılarak bağlantı kaidesi ve askı delikleri hassas olarak markalanmalıdır. Cihazın terazide olduğu mutlaka kontrol edilmelidir. Soğuk su girişi cihazın teknik etiketi üzerinde belirtilen kullanım suyu işletme basıncını (8 bar) geçmemelidir. Şebeke basıncı 6,5 bar’dan daha yüksek ise mutlaka basınç düşürücü monte edilmelidir.Kombi Taşıma ve nakliye işlemini cihazın ambalajı üzerindeki işaretlemeleri dikkate alarak, cihazın orjinal ambalajı ile yapın. Ambalaja ve cihaza zarar verebilecek (Nem, su, darbe v.b.) etkenlere karşı cihazınızı koruyun. Kombinin monte edildiği ortam sıcaklığı -10°C ile 50°C aralığında olmalıdır. Afyonkarahisar Kombi Montaj şablonunu kullanarak duvar üzerindeki bağlantı deliklerini açın ve gaz – su bağlantılarını montaj şablonuna göre yapın.

Afyonkarahisar Kombi Bakımı

Afyonkarahisar Kombi Bakımı Kombi  temizlemek için kesinlikle benzin, solventler, aşındırıcı temizleyiciler, metal nesneler veya sert fırçalar kullanmayın. Yetkili Servis tarafından cihaz üzerinde yapılan kontrol, onarım, bakım, parça değişimi vb. işllemler zorunlu haller dışında mutlaka cihazın normal çalışma şartlarında ve cihazın bulunduğu mekanda yapılacaktır. Kombi üzerinde herhangi bir
işlem yapılmadan önce mutlaka elektrik bağlantısı kesilmelidir. İşlemin ardından cihazda bir gürültü ve sızdırmazlık sorunu olmaması için tüm komponentlerin montajı dikkatle yapılmalı ve vida/ civatalar düzgün olarak sıkılmalıdır. Kış sezonu boyunca çalıştırılmayan ve bu nedenle donma tehlikesine maruz kalmış veya kalabilecek kombilere, özel amaçlı uygun miktarda antifriz eklenmelidir (örneğin; korozyon ve kireç önleyiciler ile desteklenmiş Propylene glikol). Kombi işletim sistemindeki donma koruması fonksiyonu, kombi çıkış suyu sıcaklığı 5°C’nin altına düşmesi durumunda devreye girerek su sıcaklığı 30°C’ye ulaşıncaya kadar brülörün çalışmasını sağlar.

Afyonkarahisar Petek Temizleme

Afyonkarahisar Petek Temizleme Afyonkarahisarnın Tüm Semtlerine PETEK TEMİZLEME SERVİS Hizmeti vermektedir. Hemen bizi arayın hemen gelelim, saat kaç olduğu önemli değil. Firmamız PAZAR GÜNÜ ve tatiller dahil 24 SAAT açık olarak çalışmaktadır. Afyonkarahisar Petek Temizleme tüm ilçelerin de gece, gündüz bir telefon kadar yakın. Arayın Afyonkarahisar petek temizleme gelsin.

Afyonkarahisar kombi  petek temizleme, Afyonkarahisar kombi petek temizliği, Afyonkarahisar makinalı kombi petek temizliği, kimyasallı petek temizleme, ilaçlı petek temizleme Afyonkarahisar, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme fiyatı, en ucuz petek temizleme,  makine ile petek temizleme, petek temizleme, Afyonkarahisar petek temizleme firmaları, makinalı petek temizleme, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme, en ucuz petek temizliği.

Afyonkarahisar Kombi Markaları

Afyonkarahisar Vaillant Kombi Servisi
Afyonkarahisar Viessmann Kombi Servisi
Afyonkarahisar Eca Kombi Servisi
Afyonkarahisar Buderus Kombi Servisi
Afyonkarahisar Demirdöküm Kombi Servisi
Afyonkarahisar Ferroli Kombi Servisi
Afyonkarahisar Protherm Kombi Servisi
Afyonkarahisar Bosch Kombi Servisi
Afyonkarahisar Baymak Kombi Servisi
Afyonkarahisar Auer Kombi Servisi
Afyonkarahisar Airfel Kombi Servisi
Afyonkarahisar İmmergas Kombi Servisi
Afyonkarahisar Baxi Kombi Servisi
Afyonkarahisar Alarko Kombi Servisi
Afyonkarahisar Ariston Kombi Servisi
Afyonkarahisar Lambert Kombi Servisi
Afyonkarahisar Termodinamik Kombi Servisi
Afyonkarahisar Termoteknik Kombi Servisi
Afyonkarahisar Arçelik Kombi Servisi

Yorumlar